مدرسه فارمد


19

کارگاه نوروفیدبک پیشرفته - تهران

کارگاه نوروفیدبک پیشرفته - تهران

کارگاه آموزشی نوروفیدبک پیشرفته

با همکاری مرکز مشاوره دانشگاه تهران
مدرس: آقای دکتر محمد علی نظری (دکترای علوم اعصاب از فرانسه و عضو هیئت علمی دانشگاه تبریز)
مدرس رسمی بنیاد بیوفیدبک اروپا

با وجود اینکه دوره نوروفیدبک عمومی بر اساس کاربردی بودن آن طراحی گردیده است و خوشبختانه در عمل نیز شاهد آن هستیم اما گستردگی حیطه نوروفیدبک به گونه ای است که نمی توان در طول یک دوره تمام مطالب آن را بیان نمود. هدف از برگزاری این دوره آشنایی افراد شرکت کننده با پروتکل های بیشتر و تخصصی تر مورد استفاده در نوروفیدبک می باشد. تحقیقات نشان می دهد بازه فرکانس موج آلفا برای هر فرد متغیر است و تاثیر چشمگیری در قابلیت های فردی دارد. همچنین بهتر است در پروتکل های درمانی مقدار واقعی آلفا، مدنظر قرار بگیرد. همچنین پروتکل آلفا/تتا که در درمان ولع اعتیاد، اضطراب، PTSD و ارتقا عملکرد به کار می رود آموزش داده می شود.
از دیگر مواردی که در این دوره به آن پرداخته می شود Clinical Q Suite است. این نرم افزار بر روی Biograph Infiniti نصب می شود و به وسیله چند ثبت دو کاناله و مقایسه آن با دیتابیس نرمال خود، یک گزارش ایجاد کرده و موارد نامناسب را در قالب یک فایل اکسل به شما اعلام می دارد. پس از آن به وسیله پنجره های مخصوص طراحی شده و همچنین استفاده از اصوات مورد تایید در کاهش یا افزایش امواج مغزی، می تواند به کاهش تعداد جلسات و نتیجه گیری سریع تر کمک نماید.

تلفن ثبت نام : 88503633-021 داخلی 7
لطفا در خارج از ساعات اداری شماره تلفن خود را در قسمت نظرات قرار داده تا با شما تماس حاصل گردد. (شماره شما نمایش داده نمی شود)
زمان: 4 و 5 شهریور 1394
مدت دوره: 16 ساعت ( 8 صبح الی 4 بعدازظهر)
مکان برگزاری: تهران - خيابان انقلاب - خيابان 16 آذر - خيابان پروفسور ادوارد براون - پلاک 13 و 15 - مرکز مشاوره دانشگاه تهران

تعداد امتیازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (2162)
کد خبر: 3188