تقویم آموزشی
05

کارگاه نوروفیدبک پیشرفته - شیراز

کارگاه نوروفیدبک پیشرفته - شیراز

کارگاه آموزشی نوروفیدبک پیشرفته

با همکاری مرکز تحقیقات علوم اعصاب شیراز
مدرس: دکتر محمد علی نظری (دکترای علوم اعصاب از فرانسه و عضو هیئت علمی دانشگاه تبریز)
مدرس رسمی بنیاد بیوفیدبک اروپا

دوره نوروفیدبک عمومی بر اساس کاربردی بودن آن طراحی گردیده است و شرکت کنندگان در آن می توانند برای اختلالاتی مانند بیش فعالی/نقص توجه و اضطراب کار درمانی رو شروع نمایند اما گستردگی حیطه نوروفیدبک به گونه ای است که نمی توان در طول یک دوره تمام مطالب آن را بیان نمود. هدف از برگزاری این دوره آشنایی افراد شرکت کننده با پروتکل های بیشتر و تخصصی تر مورد استفاده در نوروفیدبک می باشد. تحقیقات نشان می دهد بازه فرکانس موج آلفا برای هر فرد متغیر است و تاثیر چشمگیری در قابلیت های فردی دارد. همچنین بهتر است در پروتکل های درمانی مقدار واقعی آلفا، مدنظر قرار بگیرد. همچنین پروتکل آلفا/تتا که در درمان ولع اعتیاد، اضطراب، PTSD و ارتقا عملکرد به کار می رود آموزش داده می شود.
از دیگر مواردی که در این دوره به آن پرداخته می شود Clinical Q Suite است. این نرم افزار بر روی Biograph Infiniti نصب می شود و به وسیله چند ثبت دو کاناله و مقایسه آن با دیتابیس نرمال خود، یک گزارش ایجاد کرده و موارد نامناسب را در قالب یک فایل اکسل به شما اعلام می دارد. پس از آن به وسیله پنجره های مخصوص طراحی شده و همچنین استفاده از اصوات مورد تایید در کاهش یا افزایش امواج مغزی، می تواند به کاهش تعداد جلسات و نتیجه گیری سریع تر کمک نماید.

تلفن ثبت نام : 88503633-021 داخلی 7
لطفا در خارج از ساعات اداری شماره تلفن خود را در قسمت نظرات قرار داده تا با شما تماس حاصل گردد. (شماره شما نمایش داده نمی شود)
زمان: 17 و 18 دی 1394
مدت دوره: 16 ساعت ( 8 صبح الی 4 بعدازظهر)
مکان برگزاری: شیراز - مرکز تحقیقات علوم اعصاب دانشگاه علوم پزشکی شیراز

تعداد امتیازات: (3) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (2013)
  • کارگاه نوروفیدبک پیشرفته - شیراز

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل