تقویم آموزشی
03

وبینار تازه های تحریک الکتریکی مغز tDCS

tdcs webinar
امروزه بیش از پیش بر لزوم استفاده از تکنولوژی های تحریک مغزی در درمان بیماری­ های مختلف مغزی و روانپزشکی و پژوهش های علوم اعصاب تاکید می­ شود و تحقیقات گسترده­ ای با استفاده از این امکانات صورت گرفته است. در میان سایر انواع روش­ های تحریک مغزی، تحریک الکتریکی مغز با دستگاه tDCS از اهمیت خاصی برخوردار است. از امتیازات استفاده از این تکنیک، حجم کوچک و قابل حمل دستگاه، عدم نیاز به تنظیمات کامپیوتری پیچیده، عدم نیاز به آماده سازی مراجع ساعتها پیش از شروع به تحریک و ... می باشد؛ که در کشور ما نیز روز به روز بر تعداد تحقیقاتی که با استفاده از این دستگاه طراحی و اجرا می گردد، افزوده می شود.

تعداد مقالات منتشر شده با کلمه کليدی "tDCS" یا "transcranial direct current stimulation" از ابتدای سال 2000
منبع: PubMed

با توجه به گسترش بسیار سریع این روش، برای آشنایی بیشتر علاقمندان با جدیدترین یافته ها در این زمینه، وبیناری با عنوان تازه های کاربردهای تحریک الکتریکی مغز tDCS توسط آقای دکتر حامد اختیاری نماينده ايران در پنل تخصصی بين المللی تدوين قواعد و استانداردهای کاربرد بالينی tDCS با هدايت دانشگاه هارواردو عضو هيئت علمی و مدير برنامه علوم اعصاب کاربردی پژوهشکده علوم شناختی برگزار می گردد.

تلفن ثبت نام :  88503633-021 داخلی 210
لطفا پس از پایان وقت اداری (5 بعدازظهر) شماره تلفن خود را در قسمت نظرات قرار داده تا با شما تماس حاصل گردد. (شماره تماس شما نمایش داده نمی شود)
هزینه ثبت نام: 15 هزار تومان
زمان: 15 اسفند - 20 الی 21:30
پلت فرم: gotomeeting


تعداد امتیازات: (26) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1672)

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل