تقویم آموزشی
12

پیش ثبت نام کارگاه‌های حضوری سال ۱۳۹۹

پیش ثبت نام کارگاه‌های نوروساینس علوم اعصاب سال ۱۳۹۹

با توجه به شیوع ویروس کووید-۱۹ (کرونا) و به منظور جلوگیری از گسترش این ویروس، مجموعه فارمد کارگاه‌های حضوری خود را از ابتدای اسفندماه به حالت تعلیق درآورده است و در نظر دارد تا اطلاع ثانوی دوره‌ها را به صورت آنلاین برگزار نماید. برای پیش ثبت نام در این دوره‌ها از طریق لینک زیر اقدام کنید:

پیش ثبت نام کارگاه‌های آنلاین مدرسه فارمد

برای پیش ثبت نام دوره‌های حضوری می‌توانید با شماره 02188503633 داخلی 6 تماس گرفته و یا شماره خود را در قسمت نظرات وارد کنید (شماره شما به دیگران نمایش داده نمی‌شود.)

اگر قصد دارید به صورت اصولی و علمی با روش‌های تشخیصی، درمانی و پژوهشی مبتنی بر نوروساینس آشنا شوید می‌توانید با ما تماس بگیرید. مدرسه فارمد کارگاه نوروفیدبک را در سایر شهرها مانند مشهد، اصفهان،‌ شیراز، تبریز، ساری، اهواز و ... نیز برگزار می‌کند.

لیست دوره‌ها:
نوروفیدبک عمومی (مقدماتی)
نوروفیدبک پیشرفته
لورتا نوروفیدبک
نوروفیدبک و بیوفیدبک در میگرن HEG Neurofeedback
نوروفیدبک در اعتیاد
بیوفیدبک استرس و تنس
بیوفیدبک تغییرپذیری ضربان قلب HRV
تحریک الکتریکی مغز tDCS-TES
الکتروانسفالوگرافی کمی QEEG نقشه مغزی
پتانسیل وابسته به رویداد ERP
تحریک مغناطیسی مغز TMS-rTMS
بیوفیدبک کف لگن
بیوفیدبک اختلالات جنسی

امتیازات مدرسه فارمد:

  • متنوع‌ترین دوره‌های آموزشی در نوروساینس
  • پراکندگی جغرافیایی مناسب
  • اعطای گواهی بین‌المللی معتبر بنیاد بیوفیدبک اروپا BFE و دانشگاه تهران
  • تدریس توسط مدرسین برجسته کشور
  • پشتیبانی آموزشی پس از دوره
  • در اختیار قرار دادن منابع معتبر و مفید در هر دوره

پیام سال جدید

خوشحالیم که توانستیم یک سال دیگر با برگزاری ۳۱ دوره آموزشی نوروفیدبک (مقدماتی و پیشرفته)، تحریک الکتریکی مغز tDCS/TES، نقشه مغزی QEEG، بیوفیدبک (مقدماتی، استرس و تنش، HRV، Pelvic Floor، اختلالات جنسی) پذیرای علاقمندان به این حوزه‌ها باشیم. تلاش ما به ارائه دانش نوروساینس مبتنی بر شواهد علمی است تا بتوانیم به داشتن جامعه بهتر کمک کنیم. سعی کرده‌ایم استانداردهای جهانی را رعایت کنیم و برای کم کردن هزینه‌های ثبت‌نام، طول دوره را کاهش ندادیم تا از کیفیت آموزش کاسته شود؛ و علی‌رغم افزایش هزینه‌های کارگاه‌، حداقل مبلغ ممکن را آن هم فقط به برخی از کارگاه‌ها اضافه کنیم.

تعداد کارگاه‌های برگزار شده که از بهمن ماه ۱۳۸۹ به صورت مدون شروع شده بود به ۲۹۵ کارگاه رسید و امیدواریم در سال جدید این روند را ادامه دهیم.

برنامه‌های جدیدی برای سال جدید در نظر گرفتیم که امیدواریم پس از گذر از شرایط فعلی، بتوانیم نیاز شما متخصصین را با کیفیتی به مراتب بهتر پاسخگو باشیم.

سال خوبی را برای شما آرزو می‌کنیم.

دانش هدیه بی‌بدیل ما به شماست. از بهترین‌ها بیاموزید...

کارگاه نوروفیدبک

تعداد امتیازات: (7) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (481)

RSS comment feed نظرات ارسال شده

1
# محمد فتاحی (سه شنبه 20 اسفند 1398 08:01 ق.ظ)
من دوره شما رو به خیلی از دوستان و همکارانم پیشنهاد دادم. برای بقیه دوره ها هم منتظر برنامه بهار شما هستم. کیفیت کارگاه شما رو هیچ جای دیگه ای ندیدم و واقعا هم از نظر سطح تدریس و هم بقیه موارد با اختلاف نسبت به بقیه جلوتر هستید.
2
# فارمد (سه شنبه 20 اسفند 1398 10:55 ق.ظ)
ممنون از حسن نظر شما. خوشحال خواهیم شد که دوباره در خدمتتون باشیم. به محض پایداری شرایط کشور برنامه‌ریزی دوره‌های بهار و تابستان انجام شده و اطلاع‌رسانی صورت می‌گیرد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل